AjansKY Hakkımızda

10 Yıllık Tecrübe

AjansKY olarak bağımsız 3 yazılımcı ve 2 sosyal medya yöneticisinin bir araya gelerek, güçlerini ve deneyimlerini birleştirdiği web tasarım ve web yazılım ajansıdır.

Dijital Çözüm Ortağı

Web tasarım firmasında olması gereken en büyük özellik ulaşılabilirliktir bize göre. İstediğiniz zaman istediğiniz düzenlemeyi, eklemeyi yaptırmanız için bizlere mail yolu ile yada telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Sanatçı gözüyle bakıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen bütün web tasarım ve web yazılım işlerinin hepsini ayrı ayrı prjelendiriyoruz. Önce tasarım ekibimizde ki arkadaşlarımız sanatçı yönlerini konuşturarak sizler için özel tasarım yapıyor.

Profesyonelce üretiyoruz

Daha sonra profesyonelce temiz kod yapısı ve Google seo dostu web sitenizi yazılımcılarımız güncel ve trend teknolojileri kullanarak front-end çalışmasını tamamlıyor.

Türkçe ve Özgün Yönetim Paneli

Yayın işleminden önce en son olarak back-end yazılımcılarımız ajansımıza ait olan türkçe yönetim paneli entegrasyonunu tamamlayarak web sitenizi yayına hazır hale getiriyor.

Vizyonumuz

AjansKY olarak web tasarım veya web yazılım hizmeti alan bütün dijital çözüm ortaklarımızın bize oldukça iyi bir referans olması.

Web tasrım ve/veya web yazılım sektöründe hergün yeni bir teknoloji çıkmaktadır. Her geçen gün yenilenen teknolojiyi takip etmek ve dijital çözüm ortaklarımıza yansıtmak.

Misyonumuz

Kusursuz ve kesintisiz hizmet anlayışımız ile dijital çözüm ortaklarımıza, dijital dünyada yer açmak ve destek olmak.